Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Olej na plátně adjustovaném na lepence, 36,5 x 51 cm, rámováno, pod sklem, datováno 1929, signováno vpravo dole Jambor.Autor viz T 1/415, V 2/526, Ch 4/124."